Відгуки про компанію IgroMAX
- Андрей Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Геннадий Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олександра Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олександр Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- александр г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все ок.
- Ігор Ж.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Попросив упакувати добре але у відповідь отримав питання "навіщо?" , пояснив навіщо а у відповідь отримав догану та розповідь про опит хист продавця багато років . Просте прохання !
- Коментар продавця
Якщо вже ви залишаєте такий відгук про нас, то було б чесно, аби ви писали в ньому правду, як насправді це було.
Замовлення було оформлене клієнтом самостійно зі способом оплати "оплата частинами", однак оплата не була здійснена, тому відправка товару не проводилась.
Під час спілкування у чаті (телефонний дзвінок клієнт відхилив) клієнт наполягав на відправці товару на адресу без оплати з формулюванням "подивлюсь на його якість", що не відповідає умовам роботи нашого магазину. До того ж, виявилось, що клієнт має низький рейтинг викупу замовлень.
У процесі комунікації клієнт майже відразу перейшов на некоректний формат спілкування та почав в наказовомій формі надавати вказівки щодо пакування товару, хоча наш магазин і без цього забезпечує належне пакування всіх замовлень.
У зв’язку з відмовою дотримуватись умов покупки, замовлення було скасовано клієнтом САМОСТІЙНО! А потім був залишений ще цей відгук.
Ми розуміємо, що у всіх буває поганий день та різні обставини. Однак перекладати весь свій негатив на інших вважаємо не правильним.
З повагою, IgroMAX. - Ігор
Можу закинути скрін спілкування, попросив добре запакувати двигун а у відповідь "навіщо? ми й так відправляємо та продаємо вже досить довго та все добре! " це добре але двигун майже 2 кілограми та це не кросівки , та взагалі це просте прохання яке можливо навіть запросити в Китаї де ви купуєте ці двигуни, а в Україні ні? Та розповідати мені про рейтинги та потім казати що ми будемо робити так як хочемо , але ти сплати на перед . Та я вже купив у іншого чемного продавця який запакував все добре та відправив та придбав цей товар що маєте ви трошки дорожче але цілий та з гарним настроєм від того що мені просто його запакували щоб він не пошкодився в дорозі! А ви мені ще здоров'я побажали ! Дякую дуже чемно! Це все на просте прохання добре запакувати ! Так що не пишіть про клієнта бо я з ціми скрінамии звернусь до адміністратора
- Коментар продавця
- Сергій Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Назарій М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Назарій М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Шатилович В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гарний сервіс
